ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YILSONU SERGİMİZİ AÇTIK...

YILSONU SERGİMİZİ AÇTIK...

YILSONU SERGİMİZİ AÇTIK...

Altındağ Halk Eğitim Merkezi tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen büyük yılsonu sergimiz 31 Mayıs 2018 tarihinde Altınpark ANFA-B salonunda açıldı.

Açılışa Altındağ Kaymakamımız Erol KARAÖMEROĞLU, Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Yunus KELEŞ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat SERTSÖZ,Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, İlçe protokolü, eserleri sergilenen öğretmenlerimiz, okul müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´mızın okunmasının ardından açılış konuşması, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hakan ÇINAR tarafından yapıldı.

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER konuşmalarında, " Bugün burada bir yıllık fedakarlığın, çabanın, emeğin meyvelerini görmek için toplanmış bulunmaktayız.Sabırla ilmek ilmek dokunan her bir sanat eserini meydana getiren sanatkarlarımızla bir arada olmaktan gurur duyuyoruz.Sayın Cumhurbaşkanımızın ve kıymetli eşinin teşvikleriyle Türkiye genelinde yürütülen okuma yazma seferberliğini halk eğitim merkezimizde hızla sürdürmekteyiz. "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" diyen peygamberin ümmeti olarak böyle kutsal bir görevin  yerine getirilmesinde hassas davranıyor, müdürlüğümüz olarak destekliyoruz." dedi. Sayın BİÇER, bu faaliyetlerde katkısı olan Kaymakamlığımıza, Belediyemize ve Müftülüğümüze bizlerle olan işbirliğinden dolayı teşekkür etti.

Programda Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  halk oyunları ekibinin gösterileri  ve Ankara Olgunlaşma Enstitüsünün muhteşem defilesi büyük alkış topladı. Kursiyerlere katılım belgeleri Altındağ Kaymakamımız Erol KARAÖMEROĞLU ve protokol üyeleri tarafından  verildi.

Çok sayıda eserin yer aldığı sergide, öğretmenlerimiz protokole ve davetlilere el sanatları ürünlerimiz hakkında bilgi verdiler. Yine göz dolduran sergimiz protokolün büyük beğenisini topladı.

Altındağ Halk Eğitim Merkezi Öğretmenler Korosu sahneye gelerek birbirinden güzel parçalar seslendirdi ve  program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.


01-06-201801-06-201801-06-2018

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.