ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yıldızlar Masa Tenisi Takımımız Türkiye Şampiyonası’na Katılıyor

Örnek Atıfbey Ortaokulu Masa Tenisi takımı öğrencileri 18.01.2017’de İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI’yı makamında ziyaret ettiler.    
Yıldızlar Masa Tenisi Takımımız Türkiye Şampiyonası’na Katılıyor

Ankara okullar arası il yarışmalarında takım halinde birinci (İl Şampiyonu) olan Örnek Atıfbey Ortaokulu  12-15 Ocak 2017 tarihlerinde Niğde ilinde yapılan bölge şampiyonasında 13 ilden gelen birincilerle yapılan müsabakalar sonunda üçüncü olmuş ve Mart’ta Sinop ilinde yapılacak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır.

 

Yıldız Masa Tenisi Takımı Öğrencilerimiz:

1.       HAKAN IŞIK                            6/A

2.       MEHMET EMİN ALADAĞ          8/F

3.       HÜSEYİN CANDAN                   7/B

 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI , öğrencilerimizin bu müsabakalarda aldıkları dereceler ile hem kendilerinin hem okullarının hem de ilçemizin başarılarına katkı sağladıklarını ifade etti. Okullarımızda akademik eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere önem vermenin gerekliliğini vurguladı.

 

Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen okul idarecilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerimize teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, dereceye giren öğrencilere spor akademisi açmaya çalıştıklarının müjdesini vererek öğrencilerin ziyaretinden memnuniyetini ifade etti ve başarılarının devamını diledi.

 

18-01-201718-01-2017

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.