ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YILDIRIM BEYAZIT İLKOKULU’NDA ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 100. YILI ve ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

       Çanakkale Destanı’nın 100. Yılı ve Çanakkale Şehitlerini Anma günü kapsamında Yıldırım Beyazıt İlkokulu’nda  tören düzenlendi.
YILDIRIM BEYAZIT İLKOKULU’NDA ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 100. YILI ve ÇANAKKALE  ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

     Çanakkale Destanı’nın 100.yılı ve Çanakkale Şehitlerini Anma günü kapsamında Yıldırım Beyazıt İlkokulu’nda düzenlenen tören Altındağ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın Cemil ALKIŞ, Sayın Mehmet RÜŞEN, okul müdürleri, veliler ve öğrencilerin katılımlarıyla gerçekleşti.

 

      Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan tören dönemin kıyafetlerini giyen öğrencilerin şiir dinletisiyle devam etti. Tören Çanakkale Türküsü’nün hep bir ağızdan söylenmesinin ardından o günkü şartların anlaşılabilmesi için tüm misafirlere hoşaf ve ekmek dağıtımı ile sona erdi.

 

Yıldırım Beyazıt İlkokulu - 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma GünüYıldırım Beyazıt İlkokulu - 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma GünüYıldırım Beyazıt İlkokulu - 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma GünüYıldırım Beyazıt İlkokulu - 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma GünüYıldırım Beyazıt İlkokulu - 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma GünüYıldırım Beyazıt İlkokulu - 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma GünüYıldırım Beyazıt İlkokulu - 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma GünüYıldırım Beyazıt İlkokulu - 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma GünüYıldırım Beyazıt İlkokulu - 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.