ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YDS Fabrikası İle Meslek Liselerinin İş Hayatına Kazandırılması Konusunda Toplantı Yapıldı

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, mesleki ve teknik anadolu lisesileri idareci ve öğretmenleri ile birlikte 09.12.2015 tarihinde YDS Fabrikası’nı ziyaret etti.
YDS Fabrikası İle Meslek Liselerinin İş Hayatına Kazandırılması Konusunda Toplantı Yapıldı

Yapılan toplantıda meslek liselerinin sanayi ve ticaret alanında önemli yere sahip olduğu vurgulandı. Mesleki ve teknik liselerimizde öğrenim gören son sınıf öğrencilerimizin işletmelerde aldıkları beceri eğitimlerinin iş hayatına başlamalarında önemli yeri olduğuna değinildi. Toplantının sonunda Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’müze bağlı mesleki ve teknik anadolu liseleri ile YDS Fabrikası işbirliği içerisinde çalışarak  ileride bir protokol imzalayıp öğrencilerimizin stajlarını yapmaları ve mezun olduktan sonra istahdam edilmelerini sağlayacaklarını belirttiler.

 

Toplantı sonrasında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, okul idareci ve öğretmenleri ile birlikte fabrikayı gezdiler.

 

10-12-2015     10-12-2015

10-12-2015     10-12-2015

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.