ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YARALANAN ÖĞRETMENİMİZE ZİYARET
![YARALANAN ÖĞRETMENİMİZE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2016_07/k_28102057_img20160727wa0004.jpg)
15 Temmuz 2016 gecesi vatan hainlerinin girişimlerine direniş gösteren halkımızın üzerine ateş açılması sonucu yaralanan Kutalmışbey Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Abdülaziz GÜVEN´i tedavi görmekte olduğu hastane de Sayın Kaymakamımız Ali Fuat TÜRKEL ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunmuşlardır.