ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türk Kızılay Derneği İle Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzaladık...

Türk Kızılay Derneği  İle Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzaladık...

             Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Necatibey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Türk Kızılay Derneği Ankara Şubesi arasında işbirliği protokolü   imzalandı.

            Söz konusu protokol, Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Necatibey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Türk Kızılay Derneği Ankara Şubesi arasında Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu çalışmalarında taraflarla yapılacak işbirliğinin usul ve esasları ile tarafların görev ve yükümlülüklerini belirlemek   amacıyla imzalanmıştır.

            Eğitimde işbirliği protokolümüz; Altındağ Kaymakamlığı, Altındağ İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, Necatibey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan yönetici, öğretmen, öğrenci, veli ve personellere karşılıklı anlaşma doğrultusunda hijyen eğitimi vb. konularda hizmet içi eğitim faaliyetleri kapsamında kurslar ve/veya seminerler düzenlemek, taraflar arasında karşılıklı sosyal yardımlaşma ve dayanışma faaliyetlerini düzenlemek, raporlamak, yayımlamak, dezavantajlı gruplarla, grubun ihtiyacına yönelik çalışmalar yapmak, böylece öğrencilerde farkındalık yaratılması sürecini düzenlemek, raporlamak, duruma göre yayımlamak, Taraflar arasında ortak bilimsel çalışmalar ile eğitim-öğretim, sağlık, sosyal yardımlaşma, kültürel faaliyetler ile araştırma-uygulama vb. alanlarında tarafların arasında deneyim paylaşmalarına olanak sağlamak, yapılan ortak çalışmaların fayda analizlerini yapmak vs. kişbirliğini kapsamaktadır.

            Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, Eğitimde İşbirliği Protokolü´nün hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

26-12-201826-12-201826-12-201826-12-201826-12-2018

 

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.