ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRK DÜNYASI VE TOPLULUKLARI HAFTASI İLÇEMİZ AKTAŞ ATATÜRK MTAL’DE DÜZENLENEN TÖRENLE KUTLANDI

    Türk Dünyası ve Toplulukları Haftası İlçemiş Aktaş Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde yapılan törenle 23.03.2015 tarihinde kutlandı.
TÜRK DÜNYASI VE TOPLULUKLARI HAFTASI İLÇEMİZ AKTAŞ ATATÜRK MTAL’DE DÜZENLENEN TÖRENLE KUTLANDI

     Türk Dünyası ve Toplulukları Haftası İlçemiz Aktaş Atatürk MTAL’de İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İlhan ERANIL, Şube Müdürlerimiz Sayın Cemil ALKIŞ, Sayın İzzet ALAMDAR, Sayın Mahmut SAVURAN ve Sayın Mehmet ALTINDAĞ’ın katılımlarıyla 23/03/2015 tarihinde kutlandı.

 

     Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Hemen ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Mehter Takımı’nın konseri seyircilerden büyük alkış aldı. Okul Müdürü Cemil ERKAN’ın konuşmasının ardında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İlhan ERANIL yaptığı konuşmada Nevruz’un baharın müjdecisi olduğunu, baharın ise yeni bir başlangıç ve diriliş olduğunu belirterek bu anlamda baharla insan arasında bir bağ kurulabileceğini ifade etti. İnsanın oluşumunda da toprak ve suyun bulunduğunu vurguladı. Baharın yeni başlangıçlara ev sahipliği yaptığını bu bağlamda Çanakkale Zaferi’nin de bir başlangıç olduğunu, diğer bir deyişle her bir başlangıcın da aslında bir bahar olduğunu belirterek herkesin nevruzunu tebrik etti.

 

     Program İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, şube müdürlerimiz ve okul müdürlerimizin katıldığı demir dövme töreniyle devam etti. Okul korosunun seslendirdiği şarkıların ardından yapılan halat çekme ve çuval yarışmasıyla program sona erdi. 

 

Türk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı KutlandıTürk Dünyası ve Toplulukları Haftası Kapsamında Nevruz Bayramı Kutlandı

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.