ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRGEV HÜMEYRA ÖKTEN YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU AÇILIŞ TÖRENİ

     Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) tarafından yaptırılan Ankara Hümeyra Ökten Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci  Yurdu  25.02.2015 tarihinde açıldı.
TÜRGEV HÜMEYRA ÖKTEN YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU AÇILIŞ TÖRENİ

      Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) tarafından yaptırılan Ankara Hümeyra Ökten Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci  Yurdu’nun  25.02.2015 tarihinde TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Sayın Emrullah İŞLER, Altındağ Kaymakamı Sayın Ali Fuat TÜRKEL, Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdür Sayın İlhan ERANIL, TÜRGEV Yönetim Kurulu üyesi Sayın Kübra Güren YİĞİTBAŞI ve bir çok davetlinin katıldığı törenle açılışı yapıldı.

 

      Törende bir konuşma yapan TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Sayın Emrullah İŞLER konuşmasında en güzel yatırımın insana, gençlere yapılan yatırım olduğunu vurgulayarak, "İnşallah bu yurdumuzda da medeniyet tasavvuru olan manevi değerlere sahip şuurlu gençlerimiz yetişecek ve bu gençlerimiz yeni Türkiye inşasını tamamlayacaklardır." ifadesini kullandı. .

 

       Daha sonra kurdelenin kesilmesiyle açılış töreni sona erdi.

 

TÜRGEV Hümeyra Ökten Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Açılış TöreniTÜRGEV Hümeyra Ökten Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Açılış TöreniTÜRGEV Hümeyra Ökten Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Açılış TöreniTÜRGEV Hümeyra Ökten Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Açılış Töreni

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.