ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Teknoloji Bağımlılığı ile Mücadele" Proje Sunumu ve Tiyatro Oyunu Cebeci Ortaokulunda düzenlendi.
![](/meb_iys_dosyalar/2023_03/02164811_1722ad9c-4ed5-4603-9f6c-056f556aab0f.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan YILDIRIM ile İl Milli Eğitim Temel Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Hakan CANER; İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğünün desteklediği "Teknoloji Bağımlılığı ile Mücadele" projesinin Cebeci Ortaokulunda düzenlenen proje sunumu ve tiyatro oyunu etkinliğine katıldı.