ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şimdi Dinlenme Zamanı
![Şimdi Dinlenme Zamanı](/meb_iys_dosyalar/2023_01/20113321_WhatsApp_Image_2023-01-20_at_11.21.58.jpg)
Yarıyıl tatilini dinlenmek için güzel bir fırsata çevirerek bol bol eğlenin ve sevdiklerinizle, ailenizle, büyüklerinizle zaman geçirin. İyi tatiller...
Yarıyıl tatilini dinlenmek için güzel bir fırsata çevirerek bol bol eğlenin ve sevdiklerinizle, ailenizle, büyüklerinizle zaman geçirin. İyi tatiller...
Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86
MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.