ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şerife Bacıyı ve Kahraman Türk Kadınını Anma Etkinlikleri Kapsamında Kastamonu Gezisi Düzenlendi.
![Şerife Bacıyı ve Kahraman Türk Kadınını Anma Etkinlikleri Kapsamında Kastamonu Gezisi Düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/25162717_IMG-20190225-WA0017.jpg)
20-21 ŞUBAT ŞERİFE BACI’yı ve KAHRAMAN TÜRK KADININI ANMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN KASTAMONU ve YÖRESİ GEZİSİ
Altındağ Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Kastamonulular Derneği Başkanı Hasan Şen Bey´in daveti üzerine 20-21 Şubat 2019 tarihinde Kastamonu’ya iki günlük ziyaret yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şefika BİÇER´in katılımıyla gerçekleşen geziye Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İdareci, Öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.