ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SENDİKA TEMSİLCİLERİ ALTINDAĞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZLE BİRARAYA GELDİ

30 Aralık 2016’da Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Levent KÖSE, Eğitim Sen Şube Başkanı Sultan SAYGILI ve Eğitim İş Şube Temsilcisi Rıza Coşkun ÇAĞLAR ile biraraya geldi. Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Fikret GÜLENÇ hava muhalefeti sebebiyle toplantıya katılamamıştır.  
SENDİKA TEMSİLCİLERİ ALTINDAĞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZLE BİRARAYA GELDİ

Toplantı sırasında eğitim alanında yapılacak çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürüteceği çalışmalar hakkında bilgi vererek eğitimli, bilinçli, milli ve manevi değerlerini bilen, kültürüne sahip çıkan bir nesil yetiştirmek için üzerine düşen tüm vazifeleri yerine getireceğini ifade etti.

 

Bu bağlamda Altındağ İlçesinde öğrencilerimizin eğitim öğretim faaliyetlerinden en nitelikli şekilde faydalanabilmeleri için birlik ve beraberlik içinde çalışmanın önemini vurguladı.

 

03-01-2017

 

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.