ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Çalışmalarımız Devam Ediyor

Ahi Evran Mesleki Eğitim Merkezi;  AB Mesleki Eğitim Programı Leonardo da Vinci Hareketlilik Projeleri Kapsamında desteklenen “Özel Eğitimde; Engelliler için mesleki eğitim yöntemleri ve öğretme metodları” isimli proje kapsamında,  26 Temmuz-09 Ağustos 2015 tarihleri arasında Almanya ve İspanya’ya yapmış olduğu ziyaretlerini tamamlayarak ülkemize döndü.
Proje Çalışmalarımız Devam Ediyor

  Ahi Evran Mesleki Eğitim Merkezi;  AB Mesleki Eğitim Programı Leonardo da Vinci Hareketlilik Projeleri Kapsamında desteklenen “Özel Eğitimde; Engelliler için mesleki eğitim yöntemleri ve öğretme metodları” isimli proje kapsamında,  26 Temmuz-09 Ağustos 2015 tarihleri arasında Almanya ve İspanya’ya yapmış olduğu ziyaretlerini tamamlayarak ülkemize döndü.  Bu uluslararası proje ile farklı kültürlerin konu ile ilgili uygulamalarını inceleme ve araştırma imkânı bulmuş olan kurumumuz, aynı zamanda yapmış olduğu fikir alışverişlerini, uygulanabilirliği ölçüsünde eğitim merkezlerinde uygulama adına çalışmalara başlamış bulunmaktadır.

 

ahi evran mesleki eğitim merkeziahi evran mesleki eğitim merkeziahi evran mesleki eğitim merkeziahi evran mesleki eğitim merkeziahi evran mesleki eğitim merkeziahi evran mesleki eğitim merkeziahi evran mesleki eğitim merkeziahi evran mesleki eğitim merkezi

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.