ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZDEMİR GÜROCAK’A DOĞA ERGİN ANISINA SINIF DÜZENLEMESİ

Kırıkkale Üniversitesi, İşletme Fakültesi öğrencisiyken geçirdiği elim bir trafik kazasıyla hayatını kaybeden Doğa Ergin’in ailesi tarafından oğullarının ismini yaşatmak amacıyla Altındağ Özdemir Gürocak İlkokulunda yaptırılan sınıf ve koridor restorasyonunun açılışını İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika Biçer, Doğa Ergin’in annesiyle birlikte yaptı.
ÖZDEMİR GÜROCAK’A DOĞA ERGİN ANISINA SINIF DÜZENLEMESİ

Kırıkkale Üniversitesi, İşletme Fakültesi öğrencisiyken geçirdiği elim bir trafik kazasıyla hayatını kaybeden Doğa Ergin’in ailesi tarafından oğullarının ismini yaşatmak amacıyla Altındağ Özdemir Gürocak İlkokulunda yaptırılan sınıf ve koridor restorasyonunun açılışını İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika Biçer, Doğa Ergin’in annesiyle birlikte yaptı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika Biçer aileye teşekkür plaketini verirken Doğa Ergin’in isminin öğrencilerimize ve eğitime yapılan bu güzel hizmetle yaşatılacağını belirtti.

 

 

Doğa Ergin Sınıf DüzenlemesiDoğa Ergin Sınıf DüzenlemesiDoğa Ergin Sınıf DüzenlemesiDoğa Ergin Sınıf DüzenlemesiDoğa Ergin Sınıf Düzenlemesi

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.