ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özdemir Gürocak İlkokulu’nda Sınıf Açılışı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER İlçe Milli Eğitim Şube Müdürüm Saadettin DELLAL ile birlikte 25 Şubat 2016 tarihinde Özdemir Gürocak İlkokulu’nda yenilenen bir sınıfın açılışını yaptılar.
Özdemir Gürocak İlkokulu’nda Sınıf Açılışı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER Özdemir Gürocak İlkokulu’nda öğrencilerin daha iyi ve kaliteli şartlarda eğitimlerine devam etmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen sınıfın açılışını yaptı. Sınıfın yeniden düzenlenmesinde 2007 yılında vefat eden bölgenin değerli esnaflarından merhum Nihat GÜNDÜZ’ün anısına torunu İşadamı Fatih GÜNDÜZ’ün önemli katkıları olmuştur. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER sınıfın yeniden düzenlenmesine katkı sağlayan Fatih GÜNDÜZ’e plaket takdim etti.

 

Açılış sonrasında Özdemir Gürocak İlkokulu’nu gezen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER okuldaki sorunlar hakkında okul idarecileri ve öğretmenlerinden bilgi alarak, çözüm önerilerini paylaştı. Öğretmen ve öğrencilere başarı dileklerini sunarak gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

26-02-2016     26-02-2016

26-02-2016     26-02-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.