Orta Öğretim Kurum Yöneticileriyle Toplantı Yapıldı
16.09.2015 tarihinde Altındağ bölgesinde görev yapan orta öğretim kurumlarına bağlı anadolu lisesi ve sosyal bilimler lisesi müdürleriyle toplantı yapıldı.![Orta Öğretim Kurum Yöneticileriyle Toplantı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2015_09/k_30133006_dsc_0017.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER başkanlığında Altındağ ilçesinde anadolu lisesi ve sosyal bilimler lisesi yöneticileri Ankara Lisesi´nde toplandı.
Toplantının gündemi gereği 2014-2015 eğitim-öğretim yılının değerlendirmesi yapıldı. Bununla birlikte 2015-2016 eğitim-öğretim yılında yapılacak çalışmaların planlanması ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Liselerin genel durumları ile ilgili değerlendirmesi yapıldı.
Liselerde 2015-2016 eğitim-öğretim yılında uygulanacak olan destekleme ve yetiştirme kursları ile ilgili yapılacak işlemler konusunda ve kursların verimli bir şekilde devam etmesiyle ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.