ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Örnek Atıfbey Ortaokulu Masa Tenisi Takımı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER’i Makamında Ziyaret Ettiler

Ankara il yarışmalarında ikinci ve bölge müsabakalarında birinci olan Örnek Atıfbey Ortaokulu Masa Tenisi takımı öğrencileri 22 Mart 2016 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER’i makamında ziyaret ettiler.
Örnek Atıfbey Ortaokulu Masa Tenisi Takımı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER’i Makamında Ziyaret Ettiler

14 - 17 Mart 2016 tarihlerinde Ordu ili Perşembe ilçesinde düzenlenen bölge müsabakalarına katılan Örnek Atıfbey Ortaokulu Masa Tenisi takımı 12 vilayetten gelen takımlarla karşılaşarak birinci olmuş, ilçemizi ve okullarını başarı ile temsil etmişlerdir.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, öğrencilerimizin bu müsabakalarda aldıkları dereceler ile hem kendilerinin hem okullarının hem de ilçemizin başarılarına katkı sağladıklarını ifade etti. Okullarımızda akademik eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere önem vermenin gerekliliğine vurguladı.

 

Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen okul idarecilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerimize teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, öğrencilerin ziyaretinden memnuniyetini ifade etti ve başarılarının devamını diledi.

 

23-03-2016     23-03-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.