ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI

Aydınlıkevler İlkokulu ve Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ankara Genelinde düzenlenen sportif ve kültürel faaliyetlerde derece kazanmışlardır.
OKULLARIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI

Aydınlıkevler İlkokulu ve Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ankara Genelinde düzenlenen sportif ve kültürel faaliyetlerde Ankara İl birinciliği kazanmışlardır.

Milli, manevi ve kültürel değerleri koruyup yaşatmayı amaç edinen, ‘’Marka Okul’’ olma yolunda emin adımlarla yürüyen Aydınlıkevler İlkokulu, stratejik plan hedefleri doğrultusunda İl ve ilçe düzeyinde yapılan sportif ve kültürel faaliyetlere  önem vermekte ve sürekli katılım göstermektedir.

3 Ay gibi kısa bir sürede tatil nedir bilmeden çalışan halk oyunları takımımız, Ankara genelinde birçok okulun katıldığı halk oyunları yarışmasını zirvede tamamlayarak gayretlerinin karşılığını almıştır.

 

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği  Halk Oyunları yarışmasında , Aydınlıkevler İlkokulu Urfa Yöresi ile katılmış, ve gösterdiği başarılı performansla ANKARA İL BİRİNCİSİ olmuştur.

25.02.2015 Tarihinde yapılan Halk oyunları yarışmasında Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Trabzon Ekibi Stilize Dalda ANKARA İL BİRİNCİSİ olmuştur.

Her alanda kaliteyi hedefleyen okulumuz, sosyal ve kültürel etkinliklere öğrencilerin aktif katılımına gereken özeni göstermektedir.

2010 Tarihinden beri Halk oyunları yarışmalarına katılan okulumuz; ilk yıl Ankara Birincisi, ikinci yıl Ankara üçüncüsü ve son 3 yıldan beri de Ankara Birincisi olan Halk oyunları ekibimiz, 2014 Yılında iç Anadolu bölge birincisi olmuştur. Başarısını düzenli ve disiplinli çalışma ile yakalayan ekimizin hedefi Türkiye´de ilk üçe girebilmektir.


haberhaberhaberhaberhaberaydınlıkevleraydınlıkevleraydınlıkevleraydınlıkevleraydınlıkevler

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.