ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul ve Kurum Yöneticilerimize İş Sağlığı ve Güvenliği Semineri Verildi

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’müze bağlı okul ve kurum yöneticilerimize İlçe İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ferhat YILDIZ tarafından iş sağlığı ve güvenliği semineri verildi.
Okul ve Kurum Yöneticilerimize İş Sağlığı ve Güvenliği Semineri Verildi

İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen seminere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, Şube Müdürlerimiz Mehmet RÜŞEN, Cemil ALKIŞ ile ilçemize bağlı okul ve kurum yöneticilerimiz katıldılar.

 

İlçe İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ferhat YILDIZ seminerde 4857 sayılı İş,  5510 sayılı Sosyal Güvenlik ve 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarını anlattı. İş Sağlığı ve Güvenliği konularında okul ve kurumlarımızın yapması gereken çalışmalar ile almaları gereken tedbirleri içeren bilgiler verdi.

 

Seminerin sonunda konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, okullarımızda görevli bütün çalışanlarımızın ve öğrencilerimizin güvenli bir ortamda olması en önemli önceliğimizdir diyerek okul ve kurum müdürlerimizin gereken tedbirleri hızlı bir şekilde almalarının son derece önemli olduğunu vurguladı ayrıca bu konudaki gayretli çalışmalarını da yaptığı okul ziyaretlerinde gördüğünü belirtti.

 

16-12-2015     16-12-2015

16-12-2015     16-12-2015

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.