ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul ve Kurum Müdürleri Toplantısı Yapıldı

2015 - 2016 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Müdürler Kurulu Toplantısı, İlçe Millî Eğitim Müdürü Şefika BİÇER başkanlığında, Şube Müdürleri Muhittin ARIK, İzzet ALAMDAR, Mehmet RÜŞEN, Saadettin DELLAL, Serkan KANTEMİR, Cemil ALKIŞ ve okul müdürlerinin katılımı ile 17 Şubat 2016 Çarşamba günü, İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı.
Okul ve Kurum Müdürleri Toplantısı Yapıldı

Toplantı, saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’mızın okunmasının ardından, İlçe Millî Eğitim Müdürü Şefika BİÇER’in açılış konuşması ile başladı.

 

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz kendi birimleri hakkında yapılması gereken işlemler, yapılacak projeler ve tespit edilen eksiklikler konusunda okul müdürlerini bilgilendirdi. Okul müdürleri de okulları hakkında bilgi vererek karşılaştıkları sorunları dile getirdiler.

 

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER konuşmasına, 2. dönemin değerli meslektaşlarımız, sayın velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve tüm eğitim çalışanlarımız için verimli, başarılı ve sağlıklı geçmesini diledi. Destekleme ve Yetiştirme Kursları’nın okullarda ücretsiz bir şekilde ilk dönemde olduğu gibi nitelik ve nicelik olarak artarak devam ettiğini belirtti. Öğrencilerin akademik, sosyal, kültürel, sportif gelişimlerinin yakından takip edilip öğrencilerin çok yönlü gelişimi önemli olduğunu vurguladı. Projeler hususunda emeği geçenlere teşekkür ederek ilk dönem eğitim paydaşları ile başlayan çalışmalarımız devam edeceğini söyledi.

 

İlçe Millî Eğitim Müdürü Şefika BİÇER, okul servisleri, okul kantinleri ve okul spor salonlarıyla ilgili güvenlik önlemlerinin ve gerekli tedbirlerin alınmasını istedi. Ayrıca izinler, zümre toplantıları ve diğer gündem maddeleri görüşüldü. Karşılıklı görüş alışverişi ve sorunların çözümüne yönelik konuşmalarla devam eden toplantı, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER’in başarılı ve huzurlu bir eğitim öğretim dönemi temennisiyle toplantı sona erdi.

 

18-02-2016     18-02-2016

18-02-2016     18-02-2016

18-02-2016     18-02-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.