ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul ve Kurum Müdürleri Sene Sonu Toplantısı Yapıldı

Okul ve Kurum Müdürleri Sene Sonu Toplantısı Yapıldı

2015 - 2016 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER başkanlığında, Şube Müdürleri Muhittin ARIK, İzzet ALAMDAR, Mehmet RÜŞEN, Saadettin DELLAL, Serkan KANTEMİR, Zeynep Beyza KARAKOÇ ve okul müdürlerinin katılımı ile 20 Haziran 2016 Pazartesi günü Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı.

 

Toplantı, saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’mızın okunmasının ardından, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER’in açılış konuşması ile başladı.

 

Toplantı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz kendi alanları ile ilgili gördükleri eksiklikler, yapılması gereken ve gelecek eğitim-öğretim yılı için yapılmasını istedikleri işlemler ile yıl boyunca yapılan faaliyetler hakkında verdikleri bilgiler ile devam etti.

 

Yapılan bilgilendirmelerin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER konuşmasında öğrencilere akademik eğitimin yanında karakter ve değerler eğitimi verilmesine önem verilmesi gerektiğinden bahsederek yetiştireceğimiz nesillerin sadece ders odaklı olmaması gerektiğini, onlara sevgiyi, saygıyı da öğretmemiz hatta göstermemiz gerektiğini belirterek, okullarda yürütülen sosyal ve kültürel çalışmalardan bahsederek, bu çalışmaların devam etmesi ve geliştirilmesi gerektiğini ifade etti. Mesleki eğitime verilen önemi vurgulayarak bu okulların cazip hale getirilmesi ile ilgili çalışmaların devam edeceğini belirtti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER konuşmasını; başarılı, güzel ve yoğun bir eğitim öğretim yılını geride bıraktığımızı belirterek emeği geçen idareci ve bütün öğretmenlerimize teşekkür ederek sonlandırdı.

 

2015 - 2016 eğitim - öğretim yılı okul ve kurum müdürleri sene sonu değerlendirme toplantısı iyi dilekler ve temenniler ile sona erdi.

 

22-06-2016     22-06-2016

22-06-2016     22-06-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.