ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul sağlığı hizmetleri kapsamında Atatürk MTAL'de Okul Müdürlerimize ve sorumlu öğretmenlerimize verilen eğitime, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ da katılmıştır.
![Okul sağlığı hizmetleri kapsamında Atatürk MTAL'de Okul Müdürlerimize ve sorumlu öğretmenlerimize verilen eğitime, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ da katılmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/07102539_IMG_20200307_101057.jpg)
İlçemiz okul sağlığı hizmetleri kapsamında Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Okul Müdürlerimize ve sorumlu öğretmenlerimize verilen eğitime, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ da katılmıştır.