ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Ankara Anadolu Lisesi’nde Gerçekleştirildi

Okul Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Ankara Anadolu Lisesi’nde Gerçekleştirildi

16 Şubat 2017’de ilçemiz okul müdürleri ile Ankara Anadolu Lisesi’nde seçmeli dersler ve I. TEOG sonuçları ile ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI başkanlığında gerçekleşen toplantıya Şube Müdürlerimiz Cemil ALKIŞ, Zeynep Beyza KARAKOÇ, okul ve kurum müdürleri katıldılar.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI yaptığı açılış konuşmasında TEOG sınavında ilçe başarısının arttırılması için biraz daha hassasiyet gösterilmesini istedi. Ayrıca ortaöğretim kurumlarında okutulan seçmeli derslerin seçilme oranları üzerine kurum müdürlerimizi bilgilendirdi ve konu hakkında görüşlerini aldı.

 

Toplantıda Şube Müdürümüz Cemil ALKIŞ, okullarımızın I. TEOG sınavı sonuçları ile ilgili okul bazında değerlendirmede bulunarak öğrenci başarısının arttırılması için neler yapılması gerektiği hakkında okul müdürleri ile bilgi alış verişinde bulundu. Şube Müdürümüz Zeynep Beyza KARAKOÇ da ilçemizdeki okullarda okutulan seçmeli dersler üzerine değerlendirmelerde bulundu.

 

Toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

 

17-02-201717-02-201717-02-201717-02-2017

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.