ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencimiz Avrupa İşitme Engelliler Tenis Şampiyonasında Üçüncü Oldu

Öğrencimiz Avrupa İşitme Engelliler Tenis Şampiyonasında Üçüncü Oldu

Slovenya’nın Portoroz şehrinde düzenlenen ve 7 ülkenin katılımıyla gerçekleşen Türkiye İşitme Engelliler Tenis Milli Takımı Genç Kadınlar kategorisinde Yıldırım Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Berçem KOL üçüncü oldu.

 

Müdürlüğümüzü ziyaret eden Yıldırım Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü, öğretmen ve öğrencilerine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, öğrencilerimizin bu müsabakalarda aldıkları dereceler ile hem kendilerinin hem okullarının hem de ilçemizin başarılarına katkı sağladıklarını ifade etti. Okullarımızda akademik eğitimin yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere önem vermenin gerekliliğini vurguladı.

 

Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen okul idarecilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerimize teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, öğrencilerin ziyaretinden memnuniyetini ifade etti ve başarılarının devamını diledi.

 

21-02-201721-02-2017

 

 

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.