ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimiz Yeni Kitaplarıyla Buluştu

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Saadettin DELLAL ile birlikte 23 Şubat 2016 tarihinde ilçemizde bulunan ilkokul öğrencilerine, okumayı sevdirmek, kitap okumaya teşvik etmek amacıyla kitap dağıttı.
Öğrencilerimiz Yeni Kitaplarıyla Buluştu

Öğrencilerin seviyelerine uygun şekilde, onların istifade etmeleri için ilkokullara birer takım kitap seti dağıttıklarını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, sık sık okul ziyaretleri gerçekleştirdiğini, bu ziyaretler sırasında okullarımızda bulunan öğretmenlerimizden sınıf kitaplığındaki kitap setlerinin yetersiz olduğu yönünde çeşitli duyumlar aldığını ifade etmiş, bu konuda okullara yardımcı olacağımızın sözünü vermesinden kısa bir süre sonra, öğrencilerimizi yeni kitapları ile buluşturduklarını belirtmiştir.

 

Kitapların dağıtımını Çalışkanlar İlkokulu, Tandoğan İlkokulu, Yıldırım Beyazıt İlkokulu, Milli Müdafaa İlkokulu ve Polis Amca İlkokulu’nda gerçekleştiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, dağıtım sırasında sınıfları gezerek öğretmenlerle ve öğrencilerle sohbet etmiş, öğrencilere kitap okuma alışkanlığının hayatlarında bir farklılık oluşturacağını vurgulamıştır.  

 

Kitapları alan öğretmenler ve öğrenciler, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER’e teşekkürlerini sunmuşlardır.

 

24-02-2016     24-02-2016

24-02-2016     24-02-2016

24-02-2016     24-02-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.