ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimiz Futbol Tunuvasında Dereceler Aldı

Öğrencilerimiz Futbol Tunuvasında Dereceler Aldı

15.03.2017’de Evliya Çelebi Ortaokulu Futbol Takımı öğrencileri okul müdürü Mehmet AKIN başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI’yı makamında ziyaret ettiler.

 

Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Futbol Turnuvasında Evliya Çelebi Ortaokulu Küçük Erkek Futbol Takımı İkinci olmuştur. Hem Küçükler hem de yıldızlar kategorisinde düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasında okulumuz Ankarayı temsil edecektir. Yine aynı turnuvanın Yıldız Erkekler kategorisinde Beşinci olmuştur.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, öğrencilerimizin bu müsabakalarda aldıkları dereceler ile hem kendilerinin hem okullarının hem de ilçemizin başarılarına katkı sağladıklarını ifade etti. Okullarımızda akademik eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere önem vermenin gerekliliğini vurguladı.

 

Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen okul idarecilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerimize teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, dereceye giren öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

17-03-201717-03-2017

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.