ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nihat Hatipoğlu’ndan Değerler Eğitimi Semineri

1 Mart 2016 tarihinde Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU büyük bir özveriyle yürütülen değerler eğitimi kapsamında bir seminer verdi.
Nihat Hatipoğlu’ndan Değerler Eğitimi Semineri

Seminer Altındağ Kaymakamı Ali Fuat TÜRKEL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Saadettin DELLAL ve Mehmet RÜŞEN, Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU’nun eşi ve kız kardeşi, okul öğretmen ve öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşti.

 

Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU seminerde; manevi değerlerin en önemli temsilcisi ve örnek insan olan Peygamberimizin insana verdiği değer ve güvenilir bir kişiliğe sahip olmasını onun hayatından örnekler vererek anlattı. Ayrıca islamın kadına verdiği değerden bahsetti ve yaratılan her varlığın korunmasına önem verdiğini örneklerle ifade etti. Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günleri birlik ve beraberlikle aşabileceğimizi söyleyerek ortak değerlerimiz önemini vurguladı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER program sonunda yaptığı konuşmada, öğrencilerimiz ile bir araya gelerek verdiği güzel ve değerli bilgilerden dolayı Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU’na teşekkür ederek çiçek takdim etti.

 

03-03-2016     03-03-2016

03-03-2016     03-03-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.