ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

My School is My Home Now – Evim Artık Okulum Proje Toplantısına Katıldık.

My School is My Home Now – Evim Artık Okulum  Proje Toplantısına Katıldık.

İlçemiz Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı (Ulusal Ajans) tarafından desteklenen Erasmus+ Programı kapsamında 2015-1-TR01-KA204-022361 numaralı “My School is My Home Now-Evim Artık Okulum” projesini yürütmektedir. Proje evde eğitim hizmeti veren öğretmenlerin ve velilerin bilgilendirilmesi ve desteklenmesi amaçlamaktadır

 

Projenin kapanış toplantısı 12 Ekim 2017 Perşeme günü Otel İçkale’de yapıldı. Toplantıya ulusal ve uluslararası proje ortaklarımız katıldı.

 

Toplantıda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, My School is My Home Now projesinin evde eğitim uygulamalarına katkı sağlayan bir proje olduğunu vurguladı. Evde eğitim gören öğrencilerimizin tüm dersleri takip etmesi için online uygulamalar geliştirildi ve öğretmen ve velilere kılavuz kitaplar, aileler için broşür hazırlandı. Evde eğitim için görevlendirilen öğretmenler için online eğitim kılavuzu hazırlandı. Milli Eğitim Müdürümüz proje ortaklarına katkıları için teşekkür etti.

 

Proje ortağı Necmettin Erbakan Üniversitesi’nden Prof. Dr. Hakan SARI, proje kapsamında evde eğitim hizmetinin sorunlarının ve çözüm önerilerinin tespit edildiği araştırma bulgularını paylaştı.

 

Toplantı; iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

 

13-10-2017

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.