ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Muay Thai Şampiyonlarından Bir Başarı Daha

Güç Koşullardaki Bireyler Federasyonu (GÜÇKOBİR) sporcuları, Antalya´da düzenlenen EMF Muaythai Open Cup´ta aldığı başarılarla adından söz ettirdi. Kendi kilolarında bir Avrupa Kupası Şampiyonu, üç ikincilik ve bir üçüncülük kazanan sporcular aldıkları madalyalarla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER´i makamında ziyaret ettiler.
Muay Thai Şampiyonlarından Bir Başarı Daha

Önceki ziyaretlerinde BİÇER’e verdikleri sözü tuttukları için mutlu olduklarını dile getiren sporcular, "Bundan sonrası dünya şampiyonaları ve olimpiyat şampiyonlukları olacak. Bize verilen desteğin sonuna kadar karşılığını vermek istiyoruz ve başarıyoruz. Bölgede erken yaşta evlendirilen, uyuşturucu maddelere yönelen arkadaşlarımıza umut olmak istiyoruz" dedi. 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER bölgenin gelişmesi için sporun önemli bir araç olduğuna vurgu yaparak, "Sporcularımız aldıkları madalyalarla ilerisi için hepimizi umut veriyorlar. Kendi hayatları için attıkları adımlar aslında bölgenin kaderi açısından da oldukça önemli. Bir kartopu gibi büyüyecek olan sistemin ilk adımlarını atıyorlar. Diğer çocuklar onların başarılarında ders alacaklar ve onların gittiği yoldan gitmek isteyecekler. Biz bu işin yönetici kısmında olanlar ise, tüm imkanlarımızla onların yanında olacağız" dedi. 

 

25-11-2015     25-11-2015

25-11-2015     

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.