ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Minik Eller Toprakla Buluşuyor…

Altındağ Belediyesi Anaokulu’nda 29 Nisan 2016 tarihinde düzenlenen “Minik Eller Toprakla Buluşuyor” etkinliği İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Saadettin DELLAL, okul müdürleri, veliler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşmiştir.
Minik Eller Toprakla Buluşuyor…

Çocukların toprakla buluşmasını amaçlayan etkinlik kapsamında okul bahçesinde çevre ve doğa sevgisinin yeni nesillere aktarılması için hobi bahçesi oluşturulmuştur.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER öğrenciler ile birlikte sınıfları için ayrılan bölümlere çilek, domates, salatalık, biber, patlıcan, fasulye, maydanoz ve marul diktiler. Çocuklarla sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, toprakla uğraşmanın insan üzerindeki negatif elektriği alarak huzur verdiğini belirtmiş ve öğrencilerden her gün ektikleri sebze ve meyveleri sulayarak gelişimlerini izlemelerini istemiştir.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, renkli görüntülere sahne olan etkinliğin ardından kum havuzunda oynayan çocuklarla sohbet etti. Çocukların kum oyunları ile kendilerini daha özgür hissettiklerini, hayal güçlerini en güzel şekilde kullandıklarını belirterek bu etkinliğin çocukların bütün gelişim alanlarına olumlu şekilde etkilediğini ifade etti.

 

02-05-2016     02-05-2016

02-05-2016     02-05-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.