ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"MİKROFON ALTINDAĞ" SES YARIŞMASI FİNALİNE DAVETLİSİNİZ
![](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_12161259_adsz.jpg)
Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu sene 5. si düzenlenecek olan "Mikrofon Altındağ" Türk Halk Müziği Ses Yarışması Finali 14 Mayıs 2015 tarihinde saat 13´de Ankara Lisesi (Anadolu) Konferans Salonu´nda geçekleştirilecektir. Final programımıza tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimiz davetlidir.
Etkinlik davetiyesi için tıklayınız.
Etkinlik davetiyesi iç yüzü için tıklayınız.
Etkinlik afişi için tıklayınız.