ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yöneltme Toplantısı yapıldı...

Mesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yöneltme Toplantısı yapıldı...

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2022/2023 Eğitim - Öğretim Yılı Mesleki Ve Teknik Eğitimi Tanıtım Ve Yöneltme Toplantısı 27 NİSAN 2023 tarihinde Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan YILDIRIM başkanlığında yapılan toplantıya, Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürü Gökhan ÖZDEMİR, Mesleki ve Teknik Ortaöğretim okul/kurum müdürleri, Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tanıtım ve Yöneltme Komisyonu öğretmenleri ve İlçemiz bünyesinde bulunan ortaokul-lise müdür yardımcıları ile rehber öğretmenleri katıldılar.

Toplantı; saygı duruşu ve İstiklal Marşı´mızın okunmasının ardından, Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan tanıtım yöneltme komisyonunun görevleri, ''Neden Mesleki Eğitim?'' konulu kısa film gösterimiyle devam etti. Toplantıda mesleki ve teknik eğitimde farkındalık oluşturmak adına ''Neden Mesleki Eğitimin Önemi'' vurgulandı. Konuyla ilgili kanunlarda yapılan değişiklikler hakkında katılımcılara bilgi verildi. Okul/Kurum Müdürleri programlarına göre kurumlarındaki alanları tanıttı.

Toplantı sonunda ortaokul ve liselere mesleki ve teknik eğitimi tanıtıcı afiş, broşür  dağıtıldı.

28-04-202328-04-202328-04-2023

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.