ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Eğitim Tanıtım Yöneltme Çalışmaları Kariyer Günleri Devam Ediyor

2015 - 2016 eğitim - öğretim yılı Mesleki ve Teknik Eğitim Tanıtım Yöneltme çalışmaları ile ilgili olarak düzenlenen kariyer günlerinin ikincisi 22 Nisan 2016 tarihinde Ulus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi. 
Mesleki ve Teknik Eğitim Tanıtım Yöneltme Çalışmaları Kariyer Günleri Devam Ediyor

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından organize edilen “Başarılı Girişimcilik Nasıl Olmalıdır?” konulu seminere Ostim Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet KURT konuşmacı olarak katıldı.

 

Ostim Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet KURT  seminerde çocukluğundan gençliğine hayat hikayesinden, kendini gerçekleştirme yolunda attığı adımlardan ve iş yaşamındaki serüveninden bahsetti. Konuşmasını “Her şeyi elde etmek yetmez, şiddetle arzu etmek gerekir. Kısa vadede değil uzun vadede istemek gerekir. Gerçekleşmeyen hayal yoktur. Hayallerinizin peşinden koşun, hedef size uzaksa daha fazla çaba harcayın. Yeter ki yaptığınız işi sevin ve başarılarınızla övünün.” diyerek sürdürdü.

 

Seminerde Ostim Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet KURT öğrencilerin bilişim sektörüne yönelik sorularına cevap verdi.

 

Seminer Ostim Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet KURT’a çiçek takdim edilmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

26-04-2016     26-04-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.