ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM OKUL YÖNETİM KURULUMUZ TOPLANDI...

MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM OKUL YÖNETİM KURULUMUZ TOPLANDI...

MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM OKUL YÖNETİM KURULUMUZ TOPLANDI...

2017-2018 Eğitim Öğretim yılı Altındağ İlçe Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu 2.dönem toplantısını 30 Mayıs 2018 tarihinde İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirdi.

Mesleki ve teknik eğitim alanında yapılacak çalışmalarda sektör, ilgili meslek kuruluşları ve yerel yönetimlerin desteğini alarak katılımcılık ve şeffaflık ilkeleri çerçevesinde daha nitelikli bir mesleki ve teknik eğitimi gerçekleştirmek amacıyla Altındağ İlçe Milli Eğitim Şube  Müdürü Emrah KOÇ başkanlığında, mesleki ve teknik ortaöğretim okul/kurum müdürleri, sektör ve meslek kuruluşu temsilcileri, belediye ve ilgili kamu, özel kurum ve kuruluşların temsilcilerinin yer aldığı "Altındağ İlçe Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu"  toplantısı yapıldı.

Şube  Müdürü Emrah KOÇ konuşmalarında "Bizler eğitimde nitelik ve etkinlik açısından Ankara İlimizdeki ilçeler arasında mesleki ve teknik eğitim oranının yüksek olduğu lider bir kurumuz. Okul-sektör işbirliği ile ara-ana eleman yetiştirme çalışmalarımız devam etmektedir.Bu bağlamda yeniliklere gelişmelere açık, çevre bilinci gelişmiş, bilimsel, kültürel ve sanatsal formasyonu ile manevi değerlerimizi sahiplenen özgüveni yüksek çalışkan bireyler yetiştirme hedeflerinin olduğunu" vurguladı.

Toplantıda mesleki ve teknik eğitim veren okullar, Ankara İlimizdeki ve Altındağ İlçemizdeki mesleki ve teknik eğitim öğrenci sayıları ve ortaöğretimdeki paylarıyla ilgili kurul üyelerine sunum yapıldı. Sene başından itibaren yapılan faaliyetler hakkında bilgi verildi. Okul-sektör işbirliğinde gelecek sene yapılması planlanan iş ve işlemler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. 

Şube Müdürümüz değerli misafirlerimize ve mesleki ve teknik ortaöğretim okul/kurum müdürlerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek toplantı sona erdi.


31-05-201831-05-2018

 

 

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.