ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerine ‘’Okula Devamlılığın Önemi’’ Konulu Seminerler verildi.

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerine  ‘’Okula Devamlılığın Önemi’’ Konulu Seminerler verildi.

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı Mesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yöneltme çalışmaları ile ilgili olarak düzenlenen kariyer günleri kapsamında 22-29 Mayıs 2017 tarihleri arasında Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerindeki 9.sınıf öğrencilerine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından seminer verildi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen “Okula Devamlılığın Önemi” konulu seminerlere Aile Eğitim Programı Eğiticisi Öğretmen Sibel KARABACAK konuşmacı olarak katıldı.

 

Sayın Karabacak, konuşmasında ‘Devamsızlık Nedir? Devamsızlığın Nedenleri? Aile İçi Etkili İletişim Nasıl Olmalıdır? Toplumsal Özelliklerimizi Tanıma, Özgüven Kazanma, Kendini Gerçekleştirme, Aile İçi Sorunların Neden Olduğu Psikolojik Faktörler’den bahsetti. Öğrencilerimize devamsızlığın azaltılması yönünde önerilerde bulundu.

 

Seminerde değerli misafirimize hediyesini Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Necibe MOKAN verdi.

 

İyi dilek ve temennilerle seminer sona erdi.

 

29-05-201729-05-201729-05-201729-05-2017

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.