ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürleriyle Nisan Ayı Toplantısı Yapıldı

20 Nisan 2016 tarihinde Altındağ ilçesinde bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin yöneticileriyle toplantı yapıldı.
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürleriyle Nisan Ayı Toplantısı Yapıldı

Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER başkanlığında ve İlçe Şube Müdürümüz Muhittin ARIK’ın katılımıyla ilçemizdeki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürleri toplandı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER toplantıda yaptığı konuşmada; mesleki eğitimde kaliteyi, başarıyı ve okullaşmayı arttırmak ve meslek liselerini tanıtarak okullarımızda hangi alan ve dallar bulunduğunu ve bunların özelliklerinin neler olduğunu iyi bir şekilde ifade edilmesi gerektiğini belirtti.

 

Toplantıda, işletmelerde beceri çalışmaları ile ilgili çalışmaların planlanması, YGS sınav sonuçlarının değerlendirmesi ve LYS ile ilgili öğrencilere rehberlik çalışmalarının yapılması ve mesleki tanıtım eylem planı kapsamında yapılacak olan çalışmalar görüşüldü ve 2015 - 2016 eğitim - öğretim yılı "Mesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yöneltme Fuarı"nın 11 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 10:00´da Ulucanlar Cezaevi Sergi Salonu´nunda açılacağı karara bağlandı.

Toplantı diğer gündem maddeleri doğrultusunda yapılarak sona erdi.

 

21-04-2016     21-04-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.