ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürleriyle Mayıs Ayı Toplantısı Yapıldı

24 Mayıs 2016 tarihinde Altındağ ilçesinde bulunan mesleki ve teknik anadolu liselerinin yöneticileriyle toplantı yapıldı.
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürleriyle Mayıs Ayı Toplantısı Yapıldı

Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER başkanlığında ve İlçe Şube Müdürümüz Muhittin ARIK’ın katılımıyla ilçemizdeki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürleri toplandı.

 

Toplantıda, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili olarak okullarda yürütülen çalışmalar, okulların güvenlik sorunları ve alınabilecek önlemler, alan tanıtımları ile ilgili yapılan çalışmaların 9.sınıfa geçecek öğrencilerin meslek alanlarını seçimlerindeki olumlu etkisi hakkında fikir alışverişinde bulunularak 2015-2016 eğitim - öğretim yılının mesleki eğitim açısından genel değerlendirilmesi yapıldı.

 

Toplantının gündem maddeleri doğrultusunda yapılarak sona ermesinin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, okulu gezerek öğrencilerle sohbet etti ve okulda yapılan çalışmaları inceledi.

 

27-05-2016     27-05-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.