Masa Tenisi Heyecanı Sona Erdi
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’müzce düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü Spor Şenlikleri kapsamında düzenlenen masa tenisi kadınlar ve masa tenisi erkekler müsabakaları sona ermiştir.![Masa Tenisi Heyecanı Sona Erdi](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_19142648_p_20151109_140812.jpg)
Erkekler kategorisinde 48 katılımcı ile 9 Kasım 2015 tarihinde başlayan turnuvada yarı final maçları sonucunda finale yükselen sporcular 11 Kasım 2015 tarihinde final müsabakaları yapılmıştır.
Müsabakalar neticesinde; erkekler kategorisinde birinciliği İnönü Anadolu Lisesi’nden Kenan ŞAHİN, ikinciliği Ahiler Ortaokulu’ndan Yusuf ÇUHADAR, üçüncülüğü Kutalmışbey Ortaokulu’ndan Hacı Hasan MURAT kazanmışlardır.
Kadınlar Kategorisinde; birinciliği Çağdaş Özel Eğitim İş Uygulama Okulu’ndan Berna KÖKKAYA, ikinciliği Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Ferah SUBAŞI, üçüncülüğü Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Reyhan GÖNDİKEN kazanmışlardır.