ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mahir İz Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Güreş Müsabakası

Mahir İz Anadolu İHL bünyesinde faaliyet gösteren Mahir İz İmam Hatip Spor Kulübü ile Etlik İmam Hatip Lisesi Spor Kulübü arasında 11.11.2015 Çarşamba günü saat 14.00’te Mahir İz Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonu’nda güreş müsabakası düzenlenmiştir.
Mahir İz Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Güreş Müsabakası

Müsabaka Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Ömer ALTINSOY, Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KILIÇGİL, Ayaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Ziya YILDIRIM, Altındağ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz İzzet ALAMDAR ve Saadettin DELLAL ile okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleşmiştir.

 

Müsabaka öncesinde okulu gezen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER ata sporumuz olan güreşin yaşatılması ve daha da yaygınlaştırılmasının önemine vurgulayıp öğrencileri, öğretmenleri ve okul yöneticilerini başarılarından dolayı kutlamış, başarılarının devamını dileyerek okuldan ayrılmıştır.

 

     

     

   

   

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.