ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kültürel ve Sosyal Etkinliklerimiz Devam Ediyor
![Kültürel ve Sosyal Etkinliklerimiz Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_12102500_img_1852.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, Şube Müdürümüz Saadettin DELLAL, Altındağ İlçe Milli Eğitim Kültür Komisyonu ve özel büroda görev yapan personeller ile birlikte 8 Ocak 2016 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen kültürel ve sosyal etkinlikler kapsamında Antares Alışveriş Merkezinde Milli Eğitim Bakanlığımızca tavsiye edilen “Ertuğrul 1890” filmini izlediler.