ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KOSGEB Girişimcilik Seminerlerimiz Başladı…

2016 - 2017 Eğitim - Öğretim yılı Mesleki ve Teknik Eğitim Tanıtım Yöneltme çalışmaları ile ilgili olarak düzenlenen kariyer günleri kapsamında seminerlerimiz mesleki ve teknik anadolu liselerimizde devam etmektedir.
KOSGEB Girişimcilik Seminerlerimiz Başladı…

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile KOSGEB Siteler Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereğince Müdürlüğümüzce organize edilen “Girişimcilik Semineri” KOSGEB KOBİ Uzmanı Baha Bülent ANDİÇ tarafından 26 Aralık 2016 tarihinde Ulus Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.

 

Sayın Andiç konuşmasında İlçemiz bünyesinde bulunan mesleki ve teknik anadolu liselerinde öğrenim gören öğrencilerin girişimcilik yönünün geliştirilmesi ve devlet destekleri konusunda farkındalık oluşturulması amacıyla verilen seminerde ´´Girişimcilik Tanımı, Girişimciliğin Önemi,Girişimcilik Süreci, Girişimciliğin Unsurları İş Planı Hazırlanması, SWOT Analizi ve KOSGEB Girişimcilik Destekleri´´ konusunda bilgi verildi.

 

KOSGEB KOBİ Uzmanı Baha Bülent ANDİÇ öğrencilerimize şimdiki anın kıymetini bilmeleri gerektiğini vurgulayarak, ellerine geçen fırsatları iyi değerlendirmeleri ve nitelikli bireyler olarak yetişmeleri adına kendilerini sürekli olarak yenilemeleri, çalışkan ve bilgili olmaları tavsiyesinde bulunarak başarılar diledi. Programda öğrencilerin soruları da cevaplandırıldı.

 

Seminer KOSGEB KOBİ Uzmanı Baha Bülent ANDİÇ’a teşekkür ederek sona erdi.

 

27-12-201627-12-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.