ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KONUŞAN HARFLER HİBE DESTEĞİ SÖZLEŞMESİ

Ankara Kalkınma Ajansı 2015 teklif çağrısı “Sosyal Sorunların Çözümünde Yenilikçi Yöntemler” mali destek programı kapsamında desteklenen “Konuşan Harfler” başlıklı proje için taraflar arasında sözleşme imzalanmıştır. 
KONUŞAN HARFLER HİBE DESTEĞİ SÖZLEŞMESİ

Ankara Kalkınma Ajansı 2015 teklif çağrısı “Sosyal Sorunların Çözümünde Yenilikçi Yöntemler” mali destek programı kapsamında desteklenen “Konuşan Harfler” başlıklı proje için taraflar arasında sözleşme imzalanmıştır. Klasik yöntemlerle okumayı öğrenemeyen özel eğitim öğrencilerine harfleri hikayelerle somutlaştırarak ve hatırlatıcılarla destekleyerek öğretim yapılan yeni ve çok etkili bir yöntem olan Konuşan Harfler yöntemi Ankara Kalkınma Ajansı hibe desteği sözleşmesi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Şefika BİÇER, Ankara Kalkınma Ajansı adına Sn. Zehra YAŞIN, İlçemiz Şube Müdürü Mehmet RÜŞEN, Proje koordinatörü Serkan ATAMAN katılımıyla imzalanmıştır.

 

KONUŞAN HARFLERKONUŞAN HARFLERKONUŞAN HARFLERKONUŞAN HARFLERKONUŞAN HARFLER

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.