ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi Güreş Takımı Öğrencileri Müdürümüzü Ziyaret Ettiler

Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi Güreş Takımı Öğrencileri Müdürümüzü Ziyaret Ettiler

27.10.2017’de Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi Güreş Takımı öğrencileri, beden eğitimi öğretmeni İlhan ÇITAK, okul müdürü Kazım YERLİ başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI’yı makamında ziyaret ettiler.

 

Samsunda yapılan 2017 İşitme Engelliler Olimpiyat oyunlarında (Deaflympics) güreş branşında öğretmenimiz İlhan ÇITAK birinci ve öğrencimiz Celal KOÇAK üçüncü olmuşlardır.

 

Ayrıca okulumuz öğrencileri 2016 yılında Tahranda yapılan işitme engelliler güreş müsabakalarında Gençler kategorisinde Bayram AKSU Dünya birincisi, Bayram AKSAL Dünya ikincisi, Hakan SAKAT Dünya üçüncüsü ve Tolga ŞİMŞEK Dünya dördüncüsü olmuşlardır.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, öğrencilerimizin bu müsabakalarda aldıkları dereceler ile hem kendilerinin hem okullarının hem de ilçemizin başarılarına katkı sağladıklarını ifade etti. Okullarımızda akademik eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere önem vermenin gerekliliğini vurguladı.

 

Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen okul idarecilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerimize teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, dereceye giren öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

30-10-201730-10-201730-10-201730-10-2017

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.