ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kariyer Günlerimiz Ortaokulda...

Kariyer Günlerimiz Ortaokulda...

Kariyer Günlerimiz Ortaokulda...

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı mesleki ve teknik eğitimi tanıtım yöneltme faaliyetleri kariyer günleri kapsamında Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen ''Meslek Seçimi ve Önemi'' konulu seminer ortaokul 8.sınıf öğrencilerine verildi.

Seminere Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan YILDIRIM,  ASELSAN Teknik Danışmanı Sayın Orhan DUYUR, Okul Müdürü Ethem EROĞLU, Altındağ Mesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yöneltme Komisyon Öğretmenleri Vildan TOKSÖZ ve Mevlüt ÇAM, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katılım sağladı.

Seminere Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Alanı - ASELSAN Teknik Danışmanı Sayın Orhan DUYUR konuşmacı olarak katıldı.

Sayın YILDIRIM, konuşmasında geleceğin emanetçisi olan gençlerimize önerilerde bulundu, öğrencilerimize başarılar diledi...

Seminer sonunda Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan YILDIRIM, Sayın Orhan DUYUR'a İlçemize vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür ederek plaket  takdim etti.

Toplu fotoğraf çekimi ile seminer sona erdi.

05-05-202305-05-202305-05-2023

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.