ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kanser tedavisi goren öğretmenimiz Çapar KANAT bu sabah hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Pazartesi günü Adana Üçdut Köyü camiinden öğle namazına mütakiben kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin
Kanser tedavisi gören Siteler Mesleki Eğitim Merkezi Motorlu Araçlar Tek. alan öğretmenimiz Çapar KANAT bu sabah hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Pazartesi günü Adana Üçdut Köyü camiinden öğle namazına mütakiben kaldırılacaktır. Rabbim rahmet eylesin. Ailesine ve sevenlerine sabırlar versin.![Kanser tedavisi goren öğretmenimiz Çapar KANAT bu sabah hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Pazartesi günü Adana Üçdut Köyü camiinden öğle namazına mütakiben kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin](/www/images/mansetresim.png)