ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Judo İl Birincisi Sporcumuz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER’i Makamında Ziyaret Etti

Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu Ortaokulu öğrencisi Meryem YILMAZ  katıldığı Judo müsabakalarında elde ettiği başarıları paylaşmak üzere 18 Nisan 2016 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER’i makamında ziyaret etti.
Judo İl Birincisi Sporcumuz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER’i Makamında Ziyaret Etti

Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu Ortaokulu öğrencisi Meryem YILMAZ Judo +63 kg Yıldız Okullar kategorisinde Ankara birincisi olmuştur. Daha sonra Adana’da yapılan 20 il birincisinin katıldığı Judo Bölge Müsabakalarında birinci olmuştur.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, öğrencimizin bu müsabakalarda elde ettiği dereceler ile hem kendisinin hem okulunun hem de ilçemizin başarılarına katkı sağladıklarını ifade etti.

 

Bu başarıların elde edilmesinde emeği geçen okul idarecilerine, öğretmenlerine ve öğrencimize teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, öğrencimizin ziyaretinden memnuniyetini dile getirdi ve katılacağı Türkiye Şampiyonası Finallerinde başarılar diledi.

 

21-04-2016     21-04-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.