ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Judo Ankara Birincisi İlçemizden

Judo Ankara Birincisi İlçemizden

Polis Amca Ortaokulu öğrencisi Betül COMART  katıldığı Ankara Judo Şampiyonası müsabakalarında elde ettiği başarıları paylaşmak üzere okul müdürü Mekselina BALCI başkanlığında 16 Mart 2017 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI’yı makamında ziyaret etti.

 

Polis Amca Ortaokulu öğrencisi Betül COMART 14.03.2017’de 19 Mayıs Spor kopmpleksi’nde yapılan Judo Şampiyonasında 42 kg Minik kategorisinde Ankara Birincisi olmuştur. Öğrencimiz bu sonuçla Türkiye Judo Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır. Ayrıca Bu Şampiyonada Polis Amca Ortaokulu öğrencisi Eren YILMAZ da 46 kg minik kategorisinde Ankara birincisi olmuştur.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, öğrencilerimizin bu müsabakalarda aldıkları dereceler ile hem kendilerinin hem okullarının hem de ilçemizin başarılarına katkı sağladıklarını ifade etti. Okullarımızda akademik eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere önem vermenin gerekliliğini vurguladı.

 

Bu başarıların elde edilmesinde emeği geçen okul idarecilerine, öğretmenlerine ve öğrencimize teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, öğrencimizin ziyaretinden memnuniyetini dile getirdi ve başarılar diledi

 

17-03-201717-03-2017

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.