ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İSTİKLAL´İN SESİ ÇOCUKLARIMIZLA YANKILANIYOR.
Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilkokul öğrencileri arasında düzenlenecek İstiklal Marşı okuma yarışması finali 05.03.2015 tarihinde Muammer Şahin Ortaokulu´nda düzenlenecektir.![İSTİKLAL´İN SESİ ÇOCUKLARIMIZLA YANKILANIYOR.](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_02161239_sonr1.jpg)
Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilkokul öğrencileri arasında düzenlenecek İstiklal Marşı okuma yarışması finali 05.03.2015 tarihinde saat 10´da Muammer Şahin Ortaokulu (Eski Telsizler Ortaokulu) salonunda düzenlenecektir. Tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimiz davetlidir.
Yarışma afişini indirmek için tıklayın.