ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ne Ziyaret

İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ne Ziyaret

Mesleki eğitim konusunda son zamanlarda yapılan çalışmaları yerinde değerlendirmek, mesleki ve teknik eğitimin hedeflerini okul yöneticileri ve öğretmenleriyle paylaşarak görüşleri almak,  beklenti ve isteklerini dinlemek amacıyla Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri GÜLAY, Daire Başkanları Ertuğrul GEÇGİL ve Recep ALTIN ile birlikte Ankara Altındağ İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde incelemelerde bulundu. İnceleme sırasında Ankara İl Millî Eğitim Müdürü Vefa BARDAKCI, Altındağ İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, Altındağ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Zeynep Beyza KARAKOÇ ve Ömer DELİBAŞ’ da hazır bulundular.

 

Okul yöneticileri ve öğretmenlerle yapılan toplantıda Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri GÜLAY, Mesleki ve Teknik Eğitim alanında yapılan çalışmaları, çalışmaların arzulanan hedeflere ulaşabilmesi için kilit noktanın öğretmenlerimiz olduğunu ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz gençlerimizin millî ve manevi değerlerine bağlı iyi bir vatandaş olarak yetişebilmelerinin ancak öğretmenlerimizin göstereceği gayret ile mümkün olabileceğini bu anlamda gençlerimize sahip çıkmaları gerektiğini anlattı. Her zaman öğretmenlerimizin yanında olduğunu vurgulayarak ülkemizin ihtiyacı olan nitelikli iş gücü ihtiyacının karşılanabilmesi için sektörle birlikte çalışılması gerektiğini ifade ederek öğretmenlerle karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Okulda bulunan atölyeleri inceleyerek öğrenci ve öğretmenlerle görüştü.

 

 

14-12-201614-12-201614-12-201614-12-201614-12-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.