ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İŞİTME ENGELLİLER SPOR OYUNLARI’NDA KEMAL YURTBİLİR ÖZEL EĞİTİM MESLEK LİSESİ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

İŞİTME ENGELLİLER SPOR OYUNLARI’NDA KEMAL YURTBİLİR ÖZEL EĞİTİM MESLEK LİSESİ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

14.04.2017’de Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi Masa Tenisi ve Genç Kızlar Voleybol Takımı öğrencileri, beden eğitimi öğretmeni Kemal KAVAS, okul müdürü Kazım YERLİ başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI’yı makamında ziyaret ettiler.

 

İşitme Engelliler Spor Oyunları 20-26 Mart 2017 tarihlerinde Muğla’da gerçekleştirildi. Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi Masa Tenisi Genç Kızlar Takımı Türkiye birincisi; Genç Kızlar Voleybol Takımı Türkiye ikincisi oldu.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, öğrencilerimizin bu müsabakalarda aldıkları dereceler ile hem kendilerinin hem okullarının hem de ilçemizin başarılarına katkı sağladıklarını ifade etti. Okullarımızda akademik eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere önem vermenin gerekliliğini vurguladı.

 

Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen okul idarecilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerimize teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, dereceye giren öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

14-04-201714-04-2017

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.